€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów bez języka Giessen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Giessen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2020 17:05

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów. Zatrudnienie 2020 w Giessen dla sprzątaczek z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Giessen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie sprzątanie apartamentów, np. mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzu, wynoszenie śmieci itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • rzetelne, odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania na miejscu z zakwaterowania;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę w Niemczech proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 0048 603 837 176 albo 0049 157 828 53 631

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-apartamentow-bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-w-giessen-2020/

wyświetleń: 521, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3585ed7a8d5d06ce

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.