€ 1300 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech produkcja przy montażu TV LCD bez języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 września 2015 22:22

Aktualnie zatrudnimy pracowników w fabryce z Bawarii na produkcji przy montażu telewizorów LCD. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy montażu telewizorów

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: 1300 euro brutto/mc

Opis stanowiska pracy:

  • praca na jednym z etapów produkcyjnych przy montażu – czyli składaniu, skręcaniu części
  • pracownik sprawdza jakość elementów i przekazuje do dalszej produkcji lub bezpośrednio pakowania

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • pracowitość
  • zorganizowanie
  • duże zdolności manualne
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • umowa o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • skrupulatne szkolenia pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 2511, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4015609358899088

3 komentarze aby “Od zaraz praca w Niemczech produkcja przy montażu TV LCD bez języka Bawaria”

  1. Witam wraz z chlopakiem szukamy pracy ..jestesmy bardzo zainteresowani panstwa oferta ..bardzo prosze o kont.015210254415

  2. Witam,
    również jestem zainteresowana państwa ofertą.
    Proszę o kontakt 015125001205
    Pozdrawiam
    Anka

  3. Witam jestesmy para i szukamy pracy w niemczech od zaraz prosze o kontakt pod nr tel 725094603 pilne