€ 10 euro brutto na godzinę + dodatki

Od zaraz praca w Niemczech pakowanie ciastek bez znajomości języka 2017 Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 02:02

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek. Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienie w Karlsruhe na stanowisku pomocnika.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Karlsruhe, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na układaniu ciastek w stosy, a następnie wkładaniu do maszyn paczkujących
  • zadaniem pracownika będzie również ciągła kontrola jakości wyrobów
  • wszelkie czynność będą wykonywane zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • zdolność pracy na czas
  • pracowitość i sumienność
  • dobra organizacja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • dodatki za pracę w nocy w wysokości 1,50 euro do każdej godziny
  • pomoc polskiego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki
  • płatne miejsce do zamieszkania w cenie 150 euro za miesiąc oraz opłaty
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • pakiet socjalny

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie ciastek, imię i nazwisko, Karlsruhe”.

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pomocnik-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-niemcy-paca-bez-jezyka-karlsruhe/

wyświetleń: 1890, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1925887dd022d563

6 komentarzy aby “Od zaraz praca w Niemczech pakowanie ciastek bez znajomości języka 2017 Karlsruhe”

  1. Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy
    513149587
    Knauf87@Interia.pl

  2. Jestem zainteresowana oferta pracy wraz z kolezanka.

  3. Jestem zainteresowana oferta pracy wraz z kolezanka. nr tel. 603166529

  4. MalwinaKolomyjska dn. 8 lutego 2017 @ 15:29

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy .Bardzo proszę o kontakt.795372461

  5. pakowanie ciastek dn. 13 lutego 2017 @ 18:28

    mozna cos wiecej wiedziec o tej ofercie

  6. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884