€ 1950-2650 brutto mc

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2019 20:05

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto mc w zależności od doświadczenia, znajomości języka i kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował na produkcji kosmetyków eko-naturalnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, a także konserwowanie maszyn oraz pakowanie kosmetyków itp.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość j. niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • doskonała organizacja, samodyscyplina;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie;
  • niemiecką umowę na 6 tygodni z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie dla par w cenie 450 Eur mc, a za pokój jednoosobowych – 250 Eur mc i 150 Eur mc od osoby za miejsce w pokoju wieloosobowym;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/11/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-berlin-2019/

Nr ogł.: 8445dc181ccd1182