€ 13,00 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2020 19:01

Hurtownia z Poczdamu szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie z zabawkami bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów na podstawie zamówienia;
  • pracownik będzie pakował towary i przygotowywał je do pakowania;
  • rozkładanie towarów w obrębie magazynu i sprawdzanie dostaw;
  • dbanie o porządek na magazynie i w dokumentach;
  • zadaniem będzie też systematyczne przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • zgłaszanie braków.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie znajomość j. niemieckiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne zakwaterowanie – około 2 km od miejsca pracy;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.de z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-zabawkami-poczdam/

Nr ogł.: 9925fbd3d068a2e9

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.