€ 1850-2250 brutto mc

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie obuwia dla par bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2019 22:10

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na magazynie obuwia. Zatrudnienie w Hamburgu dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 – 2250 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień oraz przygotowania ich do wysłania;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym, rozładowywanie dostaw, pakowanie towarów, dbanie o czystość na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwijania się;
  • pracę dla par i grup;
  • umowę o pracę na okres próbny, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • urlop – 30 dni robocze;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, realnym terminem dyspozycyjności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/10/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 672, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7965d9b8066a7c98