€ od 12 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie przy układaniu płytek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 19:54

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie z Monachium. Dobrze płatna oferta zatrudnienia na stanowisku glazurnika z zakwaterowaniem oferowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany, glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy (możliwe są inne lokalizacje)

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 12 do 14 euro za godzinę brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji

Opis stanowiska:

  • praca polega na układaniu płytek oraz fugowaniu
  • zadaniem pracownika będzie przygotowanie odpowiednich materiałów oraz podłoża umożliwiających dalszą pracę

Wymagania:

  • ważne uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat.B
  • brak uzależnień
  • preferowane są osoby w wieku od 25 do 45 lat
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku glazurnika lub odpowiednie wykształcenie
  • konieczna jest co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w znanej na rynku niemieckim firmie
  • legalną umowę na czas niekreślony

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres e-mail:

borys-personal@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-glazurnika-monachium/

wyświetleń: 1196, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 221586541f8b1725

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.