€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech na budowie jako pomocnik budowlany bez języka Neckarsulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neckarsulum
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 20:05

Na budowie potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech jako pomocnik budowlany. Zatrudnienie w Neckarsulm bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomocnik budowlany.

Lokalizacja: Neckarsulm.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla firmy, która wykonuje projektowanie oraz wykonywanie fasad metalowych dachów;
  • wykonywanie prostych fizycznych prac, np. noszenie czy przenoszenie;
  • zadaniem będzie także montowanie elementów oraz izolacji;
  • wykonywanie innych zadań pomocniczych, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zmotywowanie;
  • brak lęku wysokości;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwanie umowy;
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy rekrutacji i przy załatwianiu spraw organizacyjnych.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-74172-neckarsulm-okolice-stuttgartu-niemcy-br-rozpoczecie-projektu-07-01-2020r-br-zakonczenie-projektu-31-12-2020r,oferta,7271485

wyświetleń: 705, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1865e0f475e4cfe2

Linki sponsorowane