€ 11,50 brutto/h +dodatki

Od zaraz praca w Niemczech kierowca kat.B-dostawca pizzy bez języka Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 20:03

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech jako kierowca kat. B przy dostarczaniu pizzy. Zatrudnienie w Hamburgu 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz. + dodatki (napiwki i prowizje).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji na stanowisku dostawcy;
  • pracownik będzie dostarczał dania do klientów (przeważnie pizzy i makaronów), a także pobierał należność i wydawał paragony.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • chęć nauki języka niemieckiego – na początek trzeba przyswoić około 100 prostych słów/zwrotów;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • samodzielność;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • umiejętność liczenia.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • elastyczne godziny pracy;
  • szkolenie pracownicze i na samym początku będzie to praca pod okiem koordynatora;
  • pełny wymiar godzin;
  • samochód służbowy, kartę paliwową (samochód typu VW UP albo Skoda Citigo);
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pełny etat;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur od osoby.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z tytułem wiadomości: Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-przy-dostarczaniu-pizzy-hamburg/

Nr ogł.: 7335e25f0a756655