€ 14 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu kina Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 maja 2017 04:02

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w multiplexie z Bremen przy sprzątaniu sal kinowych. Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu kina po zakończonych seansach, głównie wieczorami, w piątki oraz weekendy
  • zadaniem pracownika będzie czyszczenie toalet oraz innych pomieszczeń w kinie

Wymagania:

  • możliwość pracy w weekendy oraz wieczorami
  • dostępność od zaraz
  • dobry stan zdrowia
  • świetna organizacja czasu
  • kultura osobista
  • dobre nastawienie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • wytrzymałość i siła

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę z 3 miesięcznym okresem na próbę
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania w Bremen
  • wsparcie konsultanta na początku zatrudnienia
  • dodatki i premie
  • szkolenia wprowadzające

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com

z dopiskiem „sprzatanie-kina/05/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-od-zaraz-bremen/

Nr ogł.: 829590baee95c979

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.