€ 1850-2050 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie ciastek 2018 Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2018 00:13

Dostępna od zaraz praca w Niemczech 2018 przy pakowaniu ciastek kruchych. Chętnie zatrudnimy w zakładzie z Kolonii kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: początkowo 1850 euro za miesiąc brutto, następnie stawka wzrośnie do 2050 euro miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kontroli jakości oraz pakowaniu ciastek do pudełek przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodyscyplina
  • chęć i motywacja do pracy
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenia w podobnej pracy
  • świetne zorganizowanie
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • darmowy kurs języka niemieckiego dla osób zatrudnionych na stale
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres e-mail:

dringende@europe.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek kruchych, Kolonia 03/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 1358, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8365aac07c1a8ce2