€ 1600 euro brutto miesięcznie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja opakowań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2016 22:50

Fabryka opakowań kartonowych z Monachium zatrudni od zaraz pracowników na produkcję. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie.

Numer referencyjny: produkcja-opakowan5/16.

Zakres obowiązków:

  • ręczne sklejanie oraz cięcie arkuszy z kartonu;
  • kontrolowanie procesów produkcyjnych;
  • składanie kartonów;
  • umieszczanie gotowych opakowań w paczkach po 10 sztuk.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;
  • sprawność manualna na wysokim poziomie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • przyjazne nastawienie;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność i sumienność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu płatne 200 euro miesięcznie;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • opiekę polskiego rezydenta i wsparcie w sprawach formalnych;
  • dokładne szkolenie wstępne.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem (najlepiej w języku niemieckim) prosimy wysyłać pod adres e-mail:

dringende@europe.com

W temacie należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-kolonia-bez-jezyka-produkcja-opakowan-kartonowych/

wyświetleń: 2724, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 602573c6f9aec790

9 komentarzy aby “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja opakowań Monachium”

  1. Witam jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy.Mamy duze doswiadczenie jesli chodzi o prace na produkcij.pracowalismy jako introligator kilka lat gdzie skleialismy pudelka ,kalendaze ,pulki ,lamy czy tez pankarty.Praca manualna nam jest dobrze znana.Jestesmy gotowi wyjechac w kazdej chwili Zostawiamy numer kom.792 643 754 Pozdrawiam,

  2. Piotrek Fijałek dn. 24 maja 2016 @ 12:10

    Jestem zainteresowany Panstwa oferta moj nr kataktowy +48516422403

  3. witam jestem zainteresowany praca w waszej firmie w monachium mieszkam juz 6 lat pracowalem na pakowaniu miesa jako pakowacz

  4. Witam …jestem zainteresowana Panstwa oferta ….tel 690318044

  5. Patryk Lewandowski dn. 9 czerwca 2016 @ 12:57

    Jestem zainteresowany wasza oferta tymbardziej ze juz przebywam w monachium . Prosiłbym o kontakt pod nr tel 0151-631-43-631 lub pod adres e-mail . Pozdrawiam

  6. marek sitkowski dn. 15 czerwca 2016 @ 08:25

    witam 19lat miałem mały zakład produkcji kartonów mam
    doswiadczenie chętnie podejmnę się tej pracy

    tel 694148540 pozdrawiam

  7. Witam. Jestem zaintersowana Państwa ofertą, jestem dyspozycyjna od najbliższego poniedziałku (20.06) Prosiłabym o kontakt na podany numer +48507138860. Pozdrawiam.

  8. witam mam na imie konrad chetnie podejme prace od zaraz chce pojechac z kolega moj tel691305372

  9. Jestem zainteresowana Panstwa oferta mój syn też który ma 18 lat moj nr kontaktowy 661130877

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.