€ 1550 euro miesięcznie brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 18:47

Fabryka lodów i deserów lodowych z Bremen od zaraz posiada wakaty na produkcji, bez znajomości języka. Niemcy praca dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Bremen.

Wynagrodzenie: 1550 euro miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • praca jest wykonywana w warunkach chłodniczych;
  • przygotowywanie mieszanek lodowych zgodnie z recepturą;
  • kontrolowanie jakości;
  • raportowanie;
  • pakowanie wyrobów i układanie na paletach.

Oczekiwania:

  • ważne badania sanepidu;
  • dobry stan zdrowia;
  • możliwość pracy na zmiany, ewentualnie nadgodzin jeśli zajdzie taka potrzeba;
  • szybkie przyswajanie wiedzy;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • ścisłe przestrzeganie higieny;
  • doświadczenie będzie zaletą.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego managera;
  • profesjonalne szkolenie;
  • zakwaterowanie płatne 150 – 200 euro miesięcznie (zależnie od standardu).

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy zawrzeć dopisek: „Niemcy praca na produkcji deserów lodowych, Bremen”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-deserow-lodowych-bremen/

Nr ogł.: 2115792400300680

2 komentarze aby “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów Bremen”

  1. Daniel Czechowski dn. 25 lipca 2016 @ 11:14

    Witam Dyspozycyjność od zaraz ,Mój numer 535609270.

  2. Ola Chorążewicz dn. 29 lipca 2016 @ 10:57

    Mogę zacząć od zaraz .. Proszę pisać na email. 🙂

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.