€ 12,50-15.50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolad Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:36

Oferujemy pracę w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz możliwość zatrudnienia w fabryce z Hamburga na produkcji czekolad nadziewanych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 12,50 do 15,50 euro za godzinę brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz poziomu znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca w manufakturze będzie polegała na wspieraniu zadań na produkcji czekolad nadziewanych
  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń oraz przynoszenie surowców
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz dbaniem o porządek

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • szybkie uczenie się
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zakwaterowanie płatne 250 euro za parę lub 150 od osoby

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeite-instellen@job4u.com z dopiskiem „Produkcja czekolad, Hamburg 2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolad-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 1472, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1365a8f4ac56be64