€ 1800 euro miesięcznie brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Kolonia produkcja samochodów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 18:21
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
niemcy-praca-produkcja-samochodow

Oferta pracy w Niemczech na produkcji samochodów bez znajomości języka. Przyjmujemy od zaraz nowe osoby do fabryki z Kolonii, zapewniamy zakwaterowanie niedaleko zakładu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Pensja miesięczna: 1800 euro brutto.

Lokalizacja: Kolonia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • montaż samochodów przy taśmie produkcyjnej;
  • każdy z pracowników odpowiada za jeden etap produkcji – montuje jedną, określoną część;
  • obowiązki wykonywane są ręcznie lub za pomocą specjalnych narzędzi;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości do kierownika.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe;
  • umiejętność pracy z dużą precyzją;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • chęć odbycia kursu językowego na miejscu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • zakwaterowanie w pokoju płatne 250 euro miesięcznie lub 400 euro za niewielkie mieszkanie;
  • darmowy kurs języka niemieckiego;
  • dokładne i profesjonalne szkolenie stanowiskowe;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • dostęp do zasiłków;
  • prawo do płatnego urlopu.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

  • dringende@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: produkcja-samochodów-koln8/16.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-aut-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 2265, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 78057b729417ba6e

5 komentarzy aby “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Kolonia produkcja samochodów”

  1. Witam, czy Cv wysyłac w jezyku niemieckim czy polskim?

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą,proszę o dalsze szczegóły.

  3. witam jestem zainteresowany ofertą muwie w języku niemieckim prosze o kontakt

  4. jestem zainteresowany waszą ofertą . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia . Z Poważaniem Dariusz

  5. witam jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź do mister75

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.