€ 15,20 brutto/h +dieta

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji metra Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 maja 2020 18:04

Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu i odkażaniu wagonów metra. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 15,20 Eur brutto na godz. + dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 21,00 Eur netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca w ekipie, która zajmuje się sprzątaniem wagonów metra;
  • zadaniem będzie całościowe oraz dokładne sprzątanie i odkażanie;
  • obowiązkiem będzie, np. wycieranie powierzchni, mycie szyb od wewnątrz i odkażanie różnych powierzchni;
  • pracodawca zapewnia detergenty oraz uniform służbowy.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • rzetelność;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • brak uzależnień;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 05/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-sprzatanie-odkazanie-wagonow-metra-berlin/

Nr ogł.: 3515eb2d13230115