€ 14,00 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2020 21:08

Przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dortmundzie bez języka dla sprzątaczek bądź sprzątaczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 14,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem siłowni i klubu fitness, np. mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzu itp.;
  • do obowiązków pracownika będzie należało również odkażanie powierzchni.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • pomoc podczas rekrutacji, np. przy tłumaczeniach;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu z Polski do Niemiec;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę (jest to umowa próbna z możliwością jej przedłużenia);
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur na mc + media.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu wiadomości: Sprzątanie siłowni Dortmund, czerwiec/lipiec 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-dezynfekcji-silowni-od-zaraz-dortmund/

Nr ogł.: 365efb39580a92b

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.