€ 9 Euro/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 22:31

Fabryka z Berlina zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka na produkcję dań gotowych. Atrakcyjna praca w Niemczech bez doświadczenia z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 9 Euro/h.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie, mycie oraz siekanie składników;
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • zachowywanie porządku w miejscu pracy
  • kontrola jakości dań.

Wymagania:

  • ścisłe przestrzeganie higieny osobistej;
  • umiejętność postępowania według określonych procedur;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • sprawność manualna;
  • brak przeciwwskazań do pracy tego typu;
  • duża motywacja do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz.

Zapewniamy:

  • pracę w przyjaznym zespole;
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach;
  • dobre zarobki;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość zakwaterowania płatnego;
  • pomoc przy wszelkich formalnościach.

Jak aplikować:
CV w językach niemieckim i polskim prosimy przesyłać na adres neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja dań gotowych, Berlin.

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas aplikacje, które zawierały będą klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin-produkcja-dan-gotowych/

wyświetleń: 5350, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 341568ad95e77162

9 komentarzy aby “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Berlin”

  1. Witam,jestesmy z mezem zaintersowani oferta pracy prosze o kontak pod nr tele.507-744-548

  2. Mariusz szpyt dn. 8 stycznia 2016 @ 02:13

    Dzień dobry.Obecnie pracuję w zakładzie mięsnym koło Rhedy,chciałem się dowiedzieć jak czasowo wygląda praca oraz ile dni w tygodniu.Jaka jest cena zakwaterowania

  3. Jestem zainteresowany wraz z kolegą pracą u was.Proszę o kontakt e-mail lub telefon 601495193.Pozdrawiam

  4. Witaj serdecznie czy oferta jest jeszcze aktualna ponieważ jestem zainteresowany ofertą. Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowan ofertą pracy mój nr tel 791-931-824 Pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowany wspolpraca z Panstwem.Z powazaniem Piotr Szymczak nr tel731860135

  7. Mam doswiadczenie 5 lat pracy liniowej produkcji dan gotowych podejme prace od jusz 0048572417905

  8. sebastian dn. 23 stycznia 2016 @ 11:56

    dzień dobry . jestem zainteresowany waszą ofertą pracy . mógłbym zacząć pracę od zaraz mój nr . 669328396 proszę o pilny kontakt .

  9. Dzień dobry.Jeestem zainteresowany waszą oferytą pracy,obecnie pracuję w zakładzie mięsnym Tonnis w Verl.Bardzo proszę o kontakt mailowy lub tel.601495193.Dziękuję i pozdrwiam.