€ 2200-2450 brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 października 2020 19:09

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 – 2450 € brutto na mc w zależności od kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie, gdzie zadaniem będzie ręczne pakowanie solonych przekąsek;
  • praca w szybkim tempie przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji i/lub przy pakowaniu;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • zdolność do przestrzegania zasad BHP;
  • schludność;
  • umiejętność dbania o porządek w miejscu pracy;
  • możliwość przejścia płatnego (25 €) badania w niemieckim odpowiedniku polskiego Sanepidu (płatne na miejscu).

Oferujemy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy sprawach administracyjnych, kadrowych i organizacyjnych;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc w pokoju dwuosobowym z dostępem do kuchni i łazienki;
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość pobierania zaliczek.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 10/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-pakowanie-przekasek-w-berlinie/

wyświetleń: 639, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4505f8857db640c5