€ 13 - 16 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy w Stuttgarcie bez języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2020 20:20

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczy/sprzątaczek. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 7 i w tym jedna osoba musi znać komunikatywnie język niemiecki.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej z przeszkoleniem pracowniczym i to szczególnie z zasad BHP;
  • pracownik będzie dbał o estetyczny wygląd kliniki, mył podłogi, odkażał powierzchnie, wynosił i odpowiednio przechowywał odpady, a także ustawiał lampy bakteriobójcze itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność, pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę na dwie zmiany;
  • płatny urlop w wymiarze, który jest zgodny z prawem pracy;
  • wypłatę na konto do 10 każdego następnego miesiąca;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 08/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

wyświetleń: 502, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1645f34244f860d6

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.