€ 2000 brutto

Od zaraz praca Niemcy w fabryce produkcja czekolady bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 22:35

Fabryka z Berlina poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie na produkcji czekolady z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto na godz. + dodatki i premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie praca pomocniczych dotyczących produkcji czekolady;
  • kontrolowanie jakości, dbanie o ciągłość produkcji oraz pakowanie gotowych już produktów;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • samodzielność;
  • rzetelność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od osoby;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie za wydajność i frekwencję.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/12/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-fabryka-berlin/

wyświetleń: 938, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8145de26f6f05d29

2 komentarze aby “Od zaraz praca Niemcy w fabryce produkcja czekolady bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam prosze o numer do kontaktu wasze kup muj +48 538 517 641 Dzienkjue

  2. Witam prosze o numer do kontaktu wasze
    lup muj tel +48 538 517 641 Dzienkjue