€ 15 - 16,50 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy w Duisburgu bez języka przy sprzątaniu aquaparku 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2020 20:18

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz sprzątaczki do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 w Duisburgu przy sprzątaniu aquaparku z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 15,00 Eur brutto na godz. dla pracownika tymczasowego bez znajomości języka albo 16,50 Eur brutto na godz. dla pracownika stałego ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3 osoby tymczasowe bez znajomości języka oraz 2 osoby na stałe ze znajomością języka.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, która polega na sprzątaniu aquaparku;
  • dbanie o porządek w części basenowej, SPA, w restauracji, toaletach itp.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz bycie mobilnym;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • u stałych pracowników konieczna jest znajomość języka niemieckiego;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • brak uzależnień;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc od osoby;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • środki do sprzątania oraz chemia są zapewnione.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podanie tytułu: Aquapark, Duisburg praca 08/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-sprzataniu-aquaparku-w-duisburgu/

Nr ogł.: 515f0c679adc495