€ 13-16 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy sprzątanie kliniki medycyny estetycznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 22:28

Możliwość pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki w Stuttgarcie. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomoscią języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w klinice medycyny estetycznej;
  • praca popołudniami;
  • obowiązkiem pracownika będzie odpowiednie przechowywanie odpadów, sprzątanie łazienek, włączanie lamp bakteriobójczych itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne, zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • mile widziane będą osoby, które posiadają doświadczenie i referencje;
  • szybkie tempo pracy;
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • preferowane będą osoby z prawem jazdy kat. B i własnym samochodem.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze przez 3 dni i na początku pracę pod okiem koordynatora;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • ubranie robocze, sprzęty oraz detergenty;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 220 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

CV, LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: sprzątanie klinki/03/2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-kliniki-medycyny-estetycznej-od-zaraz-niemcy-praca-w-stuttgarcie/

Nr ogł.: 885ca5de97841c4