€ 2500-2600 mc brutto

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu galerii handlowej Dortmund 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 22:50

Sprzątaczki z podstawową znajomoscią języka do pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie centrum handlowego, a jest to praca zespołowa, w której jest dokładny podział zadań;
  • mycie podłóg, uzupełnianie środków chemicznych, mycie łazienek itp.

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie, optymizm;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • samodzielność;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie odpłatne.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótkim opisem własnej osoby należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/04/2019”. Zgłoszenia ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-od-zaraz-dortmund/

Nr ogł.: 7235caf9b504bdf9