€ 14,50 brutto/h

Od zaraz praca Niemcy dla sprzątaczek przy sprzątaniu biur Kolonia 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 20:00

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Kolonii 2020 dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu powierzchni biurowych;
  • pracownik będzie sprzątał gabinety, sale konferencyjne, odkurzał podłogi, a także mył toalety itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • dokładność, rzetelność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • 40 godzi pracy na tydzień przez 5 dni w tygodniu od 8.00 do 16.00;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza;
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania;
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pełny wymiar godzin pracy;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur – od lutego 2020, Kolonia”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-kolonia-luty-2020/

wyświetleń: 622, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2315e32e7761b175