€ 12 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy przy przeprowadzkach bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 01:09

Dostępna od zaraz propozycja podjęcia zatrudnienia przy przeprowadzkach w Düsseldorfie. Fizyczna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na pomocy przy przeprowadzkach klientów indywidualnych oraz firm
  • obowiązkiem pracownika będzie demontaż mebli oraz sprzętów klientów oraz zabezpieczenie ich przed uszkodzeniami w czasie transportu
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należał rozładunek rzeczy w miejscu docelowym, ponowny montaż i wypakowanie artykułów

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • brak uzależnień
  • dokładność i staranność
  • dbałość o mienie
  • zdolność pracy w grupie bez konfliktów
  • dobra kondycja i siła
  • zręczność i pomysłowość

Oferujemy:

  • opiekę polskiego konsultanta
  • zatrudnienia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania, tylko opłaty licznikowe
  • ubezpieczenie oraz pakiet świadczeń

Aplikacja:

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref. „przeprowadzki/01/17” na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 653586d671faa98a

4 komentarze aby “Od zaraz praca Niemcy przy przeprowadzkach bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. szukam pracu dn. 8 stycznia 2017 @ 08:26

    Dzien dobry!ja jestę z ukrainy.z menżem szukam pracu w Niemcach

  2. Szukam pracu dla pary w Niemcach

  3. Bezrobotny dn. 10 stycznia 2017 @ 14:17

    Mam pytanie czy za pierwszym razem była by możliwość zapewnienia transportu ?

  4. Witam Rafał 36 lat jestem zajnteresowany od razu mieszkam w krefeld niemcy pracowalem w polsce 6 lat w przeprowadzkach jako tragarz prosze o kontakt 534 223 795 lub 15224270768 z góry dziekuje pozdrawiam