€ 8,82 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2015 04:48

Producent słodyczy z Lubeki zatrudni od zaraz pracowników na produkcję przy ważeniu i pakowaniu. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Lubeka

Wynagrodzenie: 8,82 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zajmuje się pakowaniem słodyczy zgodnie z określoną wagą na opakowaniu.
  • Osoba zatrudniona obsługuje maszyny produkcyjne.
  • Obowiązkiem jest kontrola jakości słodyczy.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy taśmie
  • umiejętność stosowania się do zasad BHP
  • posiadania aktualnych badań z sanepidu niezbędnych do pracy z żywnością

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach od zaraz
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo.

kontakt: ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1979, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29355c40356a7885

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Lubeka”

  1. adres email dn. 9 sierpnia 2015 @ 13:18

    Witam chciałbym przesłac nasze CV ale nie mam adresu email. Podany adres email kontaktowy jest nieprawidłowy.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.