€ 1720 euro miesięcznie brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji pączków bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 01:15

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w fabryce z Monachium. Praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia na produkcji pączków z dziurką.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1720 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją pączków, tzw. donuts
  • zadaniem pracownika będzie m.in. przygotowywanie ciasta, wycinanie kształtów, obsługa urządzeń, odmierzanie składników, itd.
  • niektóre osoby mogą zostać przydzielone nadziewania i ozdabiania pączków lub pakowania gotowych wyrobów

Wymagania:

  • samodzielność na stanowisku pracy
  • gotowość do brania nadgodzin
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji żywności
  • możliwość wyrobienia na miejscu książeczki sanepidu
  • przyjazne nastawienie
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • zdolność pracy na czas

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w cenie 250 euro
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość skorzystania z niedrogiego kursu języka niemieckiego
  • miłą atmosferę w pracy
  • szkolenia
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV po polsku i niemiecku oraz zdjęciem należy wysyłać na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pączki 2017, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-paczkow-monachium/

wyświetleń: 1472, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 639586d4adc5b5a9