€ 13,50

Od zaraz praca Niemcy na magazynie przy rozładunku operator wózka widłowego bocznego, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: LIPSK
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 18:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
62464468_2742634742444459_6450068678384812032_n

Z podstawową znajomoscią języka od zaraz propozycja pracy w Niemczech na magazynie w Lipsku jako operator wózka widłowego przy rozładunku-załadunku towarów.

Masz uprawnienia na wózki widłowe?
Możesz zarabiać na swoim doświadczeniu w euro!

Operator wózka widłowego bocznego (Niemcy)
Miejsce pracy: Lipsk

Opis stanowiska:
Obsługa wózka widłowego bocznego
Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 6m
Praca głównie w systemie dwuzmianowym 06:00-14:15 / 14:05-22:20

Wymagania:
Uprawnienia na wózki widłowe
Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 1 rok
Gotowość do pracy zmianowej
Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy:
Atrakcyjną stawkę: 13,50 euro brutto/godzinę
Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 56 euro tygodniowo
Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin
Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

wyświetleń: 673, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6005e60e4e7543fd

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.