€ 12,20 brutto/h + dieta

Od zaraz praca Niemcy na budowie dla tynkarza przy dociepleniach Wittenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wittenberg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2020 11:59

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla tynkarzy. Zatrudnienie w Wittenbergu na budowie przy dociepleniach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: tynkarz na budowie.

Lokalizacja: Wittenberg.

Wynagrodzenie: 12,20 Eur brutto na godz. + dieta w wysokości 24,00 Eur netto na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem ociepleń budynków.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • pełna samodzielność;
  • przynajmniej trzy lata doświadczenia;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie własnego samochodu – jeden na zespół.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość brania zaliczek;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • wsparcie koordynatorów;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę bezpośrednio podpisywaną z niemieckim pracodawcą;
  • odprowadzanie składek i podatku przez pracodawcę;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: TYN/2020/DE albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 32 746 57 40 lub +48 32 746 01 46 i +48 32 746 61 66 w dni robocze od 8:30 do 15:30.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-dla-tynkarza-od-zaraz-wittenberg/

wyświetleń: 523, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8365e7cd6a674bcc

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.