€ do ustalenia

Od zaraz praca Niemcy na budowie dla Polaków Stuttgart jako malarz 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 października 2017 03:21

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia 2017 dla Polaków na budowie ze Stuttgartu. Od zaraz oferujmy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku malarza budowlanego.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika budowlanego będzie malowanie, tapetowanie oraz lakierowaniem
  • do obowiązków będzie należało także zakładanie dociepleń

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane osoby z prawem jazdy oraz własnym autem
  • dokładność i staranność
  • brak spóźnień
  • pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach lub hotelu
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • pracę w Niemczech na dłuższy okres
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pomoc w organizacji transportu na miejsce pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość wzięcia udziału w kursach
  • system premiowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV oraz tytułem „Malarz, Niemcy” należy wysyłać na adres:

info@persona-direktservice.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-stuttgart-dla-malarza-w-budownictwie-od-zaraz/

wyświetleń: 1147, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 28059dbe5304b7e4