€ do ustalenia

Od zaraz Magdeburg praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Opublikowany: 11 marca 2016 23:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbieranie-zamowien-na-magazynie-voice-picking

Nowoczesny magazyn z Magdeburga poszukuje od zaraz pracowników do kompletowania zamówień klientów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka, dla Polaków.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy.
Praca dostępna również w Erfurcie, Berlinie, Hamburgu i Hannoverze.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień oraz skanowanie produktów, a także ich pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Do zadań będą należały również bieżące prace zlecane przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w pracy magazynowej;
  • punktualność, niezawodność;
  • elastyczność godzinowa;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę nocną i weekendową;
  • dofinansowanie zakwaterowania;
  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę wraz z drukiem A1 i kartą EKUZ.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-magdeburg/

wyświetleń: 2992, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 51856e331e50996d

1 odpowiedź aby “Od zaraz Magdeburg praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka”

  1. Jerzy Mazur dn. 17 marca 2016 @ 13:54

    Jestem zainteresowany praca , pracowalem 11lat na magazynie w firmie DHL Supple ChAIN jako operator wózków widłowych typu Jungechainrich i Linde ,oraz wózek typu EKX kabinowy zasięg 12m i wózkach Rechtrak Linde boczne do 10 m . Również praca że skanerem kompletowanie towaru oraz załadunek i rozładunek tirów wózkami czołowymi Linde z krótkimi widlami . Niestety nie znam języków obcych ,jeśli byłaby dla mnie jakąś praca proszę o kontakt podam jeszcze mój nr tel 782065835.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.