€ 14 brutto/h + 30 diety na dzień

Od zaraz praca Niemcy glazurnik na budowie bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 13:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
glazurniki-zagranica2

Dobrze płatna praca w Niemczech bez znajomości języka w budownictwie. Zatrudnimy od zaraz glazurnika-kafelkarza na terenie Berlina. Atrakcyjna stawka godzinowa plus dieta dzienna a także dofinansowanie do zakwaterowania.

Stanowisko: kafelkarz-glazurnik;
Wynagrodzenie: 14 Euro/godz. plus 30 euro diety dziennej.
Lokalizacja: Niemcy, Berlin.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • układanie płytek na ścianach i podłodze;
  • działania wewnątrz budynków;
  • praca przy elewacjach na zewnątrz.

Wymagamy:

  • skrupulatności i odpowiedzialności;
  • minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku pracy;
  • gotowość do pilnego wyjazdu;
  • plusem jest znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • motywacji do pracy;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • częściowo opłacone zakwaterowanie;
  • wysoka pensja z dietą dzienną;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • umowa o pracę i wszelkie składki.

Aplikacja:

Prosimy składać aplikacje na adres mailowy
Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem nr.ref.: glazurnik/12/15

W aplikacji konieczne jest zamieszenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/budownictwo-dam-prace-w-niemczech-dla-glazurnika-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 2730, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 836566ffef262d1b

2 komentarze aby “Od zaraz praca Niemcy glazurnik na budowie bez znajomości języka Berlin”

  1. Dzień dobry. Mam 47 lat i długoletnie doświadczenie w zawodzie budowlańca. Pracowałem na budowach zarówno w Polsce jak i za granicą jako: cieśla, murarz, tynkarz, regipsiarz, malarz. Od 2012 roku do 26 grudnia 2015 r. zatrudniony byłem w polskiej firmie stawiającej domy w Niemczech na stanowisku glazurnika, a także zajmowałem się tzw., usterkami. Jestem odpowiedzialny, pracowity i potrafię pracować pod presją czasu.
    Mój numer tel. 721287025, Piotr.cylko@gmail.com

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

  2. Jestem zainteresowany,ofertą pracy,mam doświadczenie na budowie, remonty,sufity,kominki,gładzie,ocieplenia budynków, malowanie,tapetowanie,płytki nie ma rzeczy niemożliwych, Maciej 661163609

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.