€ 1550 miesięcznie

Od zaraz praca Niemcy gastronomia bez znajomości języka pomoc kuchenna Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2018 19:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pomoc kuchenna praca zagranica

Poszukiwana pomoc kuchenna bez znajomości języka niemieckiego w Poczdamie. Od zaraz ciekawa praca w Niemczech – gastronomia, przygotowanie potraw do cateringu dietetycznego.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Poczdam.

Zarobki: 1550 euro miesięcznie brutto.

Start: od zaraz.

Wakaty: 2.

Opis stanowiska:
zatrudnienie w firmie przygotowującej dla swoich klientów catering dietetyczny. Osoba zatrudniona będzie kroiła i obierała składniki, pilnowała porządku i kontrolowała jakość.

Oczekiwania:

  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • minimalne doświadczenie na kuchni;
  • motywacja do pracy;
  • dokładność;
  • chęć i możliwość rozpoczęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • elastyczność godzinowa;
  • przyjazne nastawienie.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na czas umowy;
  • początkowo zatrudnienie do końca roku z możliwością przedłużenia umowy na stałe;
  • przeszkolenie;
  • miły i zgrany zespół;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem i kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: „Pomoc kuchenna, 11/2018 Poczdam”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-poczdam/

wyświetleń: 870, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6395bec17226ac10