€ 2450 - 2750 brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy dla par produkcja kremu czekoladowego bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2022 21:29

Dla par możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech 2022. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji kremu czekoladowego bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2450 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik zostanie zapoznany z obowiązkami;
  • wykonywanie różnych prac produkcyjnych na podstawie przydziału;
  • najpierw pracownik będzie wykonywał proste oraz powtarzalne prace;
  • pakowanie gotowych produktów, przeprowadzanie kontroli jakości oraz dbanie o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z nawet podstawowym językiem niemieckim;
  • punktualność, dokładność i pracowitość;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 zmiany;
  • 40 godzin pracy tygodniowo;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od pary albo 150 € na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 03/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-kremu-czekoladowego-kolonia/

wyświetleń: 311, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 67062409747d9229

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.