€ 1950-2650 brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 16:38

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto na godz. – stawka będzie ustalana indywidualnie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • najpierw odbędzie się szkolenie pracownicze, które przygotuje pracownika do pakowania, obsługiwania prostych maszyn, a także do przeprowadzania kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie znajomość języka;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • umowę próbną, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur na mc dla par, 250 Eur na mc w pokoju jednoosobowym albo 150 Eur na mc za miejsce w pokoju wieloosobowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/02/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-berlin-2020/

Nr ogł.: 2495e4bd0c7a82a4

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.