€ 1680 euro/m-c brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Bremen na magazynie zoologicznym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 04:34

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla 4 Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni zoologicznej z Bremen przy zbieraniu zamówień klientów.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1680 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na magazynie z produktami dla zwierząt m.in. karmą, zabawkami, ubraniami oraz klatkami
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień klientów, skanowanie produktów oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracami związanymi z załadunkiem i rozładunkiem, prowadzeniem dokumentacji oraz porządkowaniem magazynu

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • zdolność szybkiej pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • szkolenia wprowadzające do polsku
  • zakwaterowanie płatne na miejscu
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń w języku niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

dringende-arbeit@europe.com

z dopiskiem „magazyn-zoologiczny/03-04/17

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-zoologicznym-bremen/

wyświetleń: 1152, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 54158de83dba14a5

2 komentarze aby “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Bremen na magazynie zoologicznym”

  1. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884

  2. Witam, jestem zainteresowana pracą razem z moim chłopakiem. Proszę o kontakt pod numer: 724176596 lub 506378277

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.