€ 1500 euro/mc

Od zaraz praca Niemcy bez języka na produkcji herbat Dusseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dusseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 20:50

Od zaraz zatrudnimy osoby na produkcję herbatek w Dusseldorfie. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka. Na miejscu gwarantujemy pomoc w formalnościach oraz płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1500 euro brutto miesięcznie.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie herbat;
  • przygotowywanie mieszanek z suszu;
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • kontrola pracy maszyn;
  • mieszanie oraz ważenie.

Oczekujemy:

  • sprawności fizycznej;
  • dobrego zorganizowania;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętności dostosowania do procedur;
  • odpowiedzialnego podejścia do zadań;
  • punktualności;
  • elastyczności godzinowej;
  • motywacji i optymizmu;
  • działania w zespole.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę wstępną na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro;
  • ubezpieczenie;
  • szkolenia wstępne;
  • pomoc polskiego rezydenta we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem oraz krótkim opisem siebie na adres mailowy: neuearbeit@berlin.com.

Konieczne jest załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Uwaga od administracji: zdjęcie nie przedstawia rzeczywistego stanowiska pracy, stanowi jedynie ilustrację graficzną oferty.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-produkcja-herbatek-dusseldorf-bez-jezyka/

wyświetleń: 8648, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 995569d329e17311

9 komentarzy aby “Od zaraz praca Niemcy bez języka na produkcji herbat Dusseldorf”

  1. byłbym zainteresowany tom ofertom adrian nr tel 536309443 prosił bym o odp

  2. Irenusz Filipczuk dn. 20 stycznia 2016 @ 10:29

    witam jestem zaitresowanny państwa ofrtą pracy mam 48 jestem dobrze zorganizowaną, punktualną i odpowiedzialną osobą, która chętnie podejmie pracę mam wykształcenie Zawodoe czkam na kotkt

  3. wyrazam zgode na przetwaezanie moich danych adrian wysyłałem cv prosił bym o odp

  4. dziendobry ze szwagrem jestesmy bardzo zajnteresowani panstwa oferta prosze o kontakt nr tel 692942223 pracowalismy w niemczech przy zbiorach

  5. JESTEM ZAINTERESOWNY OFERTĄ PRACY.
    TEL.604295205

  6. jestem zainteresowany państwa ofertą pracy proszę o kontakt 889362627

  7. Witam jestem zainteresowa Państwa oferta pracy . Razem z chłopakiem i jego bratem mamy spore doświadczenie pracy na produkcji za granicą , obecnie jesteśmy w Holandii , ale to żaden problem dla nas żeby wyjechać do Niemiec , jesteśmy dostepni od zaraz .Proszę o kontakt to mój nr 0048739581916 lub na meila . W każdej chwili mogę wysłać Państwu nasze CV z doświadczeniem

  8. jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 791 822 142

  9. jestem zainteresowany 570 191 312

Zostaw odpowiedź do Paulina