€ 1450 netto/mc

Od zaraz praca Niemcy bez języka dla pomocy kuchennej Dortmund 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2020 21:31

Restauracja hotelowa z Dortmundu szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie dla Polaków bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1450 Eur netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana elastycznie w pełnym wymiarze godzin;
  • zadaniem będzie przygotowywanie dań z karty, a także do szwedzkiego stołu;
  • zadaniem pracownika będzie należało pilnowanie porządku, samodzielne krojenie produktów, przygotowywanie rzeczy dla kucharza, a także obsługiwanie urządzeń kuchennych oraz robienie prostych sosów itp.;
  • pracownia na zmywaku.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaletą będzie wykształcenie gastronomiczne albo doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość dostania premii wydajnościowych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • bezpłatne zakwaterowanie w kwaterach robotniczych;
  • darmowe wyżywienie – 3 posiłki dziennie oraz kawa/herbata/woda;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim.
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z tytułem wiadomości: Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-dortmund/

Nr ogł.: 5725e9f422b3f8b3

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.