€ 11,50 euro brutto/h

Od zaraz pakowanie kawy praca w Niemczech bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2016 14:43

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla 3 Polaków przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Oferta z Frankfurtu nad Menem dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • jest to praca manualna w szybkim tempie
  • osoba zatrudniona zajmuje się pakowaniem do kartonowo-plastikowego pudełka kawy i kubka
  • tak przygotowane pakiety należy zamknąć i ustawić w kartonach a te z kolei na paletach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy na nadgodziny jeżeli będzie taka konieczność
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pozostania w Niemczech do końca bieżącego roku
  • punktualne stawianie się w pracy – pracownicy mają swoje karty którymi odbijają się przy wejściu i wyjściu,
  • notoryczne bądź nieusprawiedliwione spóźnienia nie są tolerowane przez pracodawcę
  • odpowiedzialność
  • brak problemów z wykonywaniem narzuconych limitów – są one realne do wypracowania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony – do końca roku
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • uczciwa umowa ze wszelkimi świadczeniami
  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w urządzonym mieszkaniu w cenie ok. 150 euro za miesiąc

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu mailowego. Prosimy przesyłać zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: pakowanie-kawy08/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kawy-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 2855, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 78657ada35cf0087

9 komentarzy aby “Od zaraz pakowanie kawy praca w Niemczech bez znajomości języka Frankfurt nad Menem”

  1. Jestem zaiteresowana państwa ofertą proszę o kontakt tel numer 01778086566 pozdrawiam Iwona Brzozowska

  2. Pakowanie kawy dn. 26 sierpnia 2016 @ 00:17

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.Proszę o kontakt 0048697689910

  3. Pakowanie kawy dn. 30 sierpnia 2016 @ 21:00

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy mieszkam w Niemczech. Mój numer telefonu 015166269273 pozdrawiam serdecznie.

  4. jestem zainteresowany panstwa oferta pracy w Niemczech prz pakowaniu kawy Moj telefon 781671967 pozdrawiam dn. 5 września 2016 @ 21:09

    jestem zainteresowany wasza oferta pakowania kawy nawet od zaraz

  5. Pakowanie kawy dn. 7 września 2016 @ 15:23

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy . Bardzo proszę o kontakt : 607-415-304

  6. Pakowanie kawy dn. 12 września 2016 @ 16:36

    witam jestem zaiteresowana ta oferta mieszkam w niemczech o to moj numer niemiecki 015213902663

  7. Pakowanie Kawy w Niemczech. dn. 13 września 2016 @ 09:12

    Dzień dobry. Małżeństwo podejmie prace przy pakowaniu kawy od zaraz. Mamy doswiadczenie na produkcj. Prosimy o kontakt tel. 579 318 506

  8. pakowanie kawy dn. 16 września 2016 @ 13:45

    jestem zainteresowana bardzo potzrebuje pracy prosze tel 507206571

  9. Jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu kawy

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.