€ 1450 euro/m-c netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu sera bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2018 05:09

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz jako pakowacz. Oferta z Cottbus dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu sera krojonego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1450 euro za miesiąc netto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na układaniu plastrów sera krojonego na tackach przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • brak spóźnień
  • pracowitość i uczciwość
  • szybkie uczenie się
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora na miejscu
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • zamieszkanie na miejscu w komfortowych warunkach z dostępem do internetu
  • zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim ze zdjęciem na podany poniżej adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „pakowanie sera krojonego, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu prosimy umieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-sera-krojonego-cottbus/

wyświetleń: 2733, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1115abc19ed8768d

2 komentarze aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu sera bez języka Cottbus”

  1. 1450 to w końcu netto czy brutto?

  2. Witam serdecznie,

    czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

Zostaw odpowiedź do Arek

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.