€ 13000-18000 PLN/m-c brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach Monheim nad Renem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monheim nad Renem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2017 15:19

Poszukujmy kandydatów do zatrudnienia od zaraz na budowie z Monheim nad Renem. Aktualna praca w Niemczech dla budowlańców przy remontach i wykończeniach domów.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Monheim nad Renem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 13000 do 18000 PLN na miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań ogólnobudowlanych przy remontach i wykończeniach budynków
  • do obowiązków pracownika będzie należało układanie płytek, montaż regipsów, tynkowanie oraz szpachlowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również malowanie i tapetowaniem ścian

Wymagania:

  • możliwość wykonywania pracy samodzielnie oraz w zespole
  • znajomość obsługi narzędzi i urządzeń budowlanych
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku pracownika budowlanego
  • praktyczna umiejętność układania glazury, montażu montażu płyt kartonowo-gipsowych, malowania, itd.
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zakwaterowanie
  • zatrudnienie na niemieckich zasadach
  • dużą ilość godzin pracy oraz możliwość brania nadgodzin

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV w języku niemieckim, na adres:

rekrutacja@glico.pl

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-monheim-nad-renem/

wyświetleń: 1206, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 21458c9fec839c8e