€ do ustalenia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 00:50

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Niemczech na budowie z Bawarii. Oferta zatrudnienia na stanowisku malarza z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: malarz budowlany

Lokalizacja: Bawaria

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na odświeżaniu wnętrz pomieszczeń
  • zadaniem pracownika będzie malowanie ścian pędzlem, wałkiem lub natryskowe
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się tapetowaniem, szpachlowaniem, gipsowaniem oraz wygładzaniem

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie jako malarza
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na warunkach niemieckich
  • dobre wynagrodzenie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • darmowe zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • opiekę polskiego rezydenta
  • pracę w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

wroclaw@uniapol.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-malarza-z-zakwaterowaniem-bawaria/

wyświetleń: 1067, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 63358adeb9803e8e