€ 1200 euro/m-c netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech gastronomia pomoc kuchenna Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 00:33

Możliwość zatrudnienia od zaraz w restauracji hotelu z Hamburga. Oferta pracy w Niemczech dla kandydatów z podstawową znajomością języka jako pomoc kuchenna.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1200 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca w kuchni restauracyjnej będzie polegała na utrzymywaniu porządku i czystości
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także przygotowywaniem składników oraz prostych posiłków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zmywanie naczyń oraz obsługę urządzeń

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność szybkiej pracy
  • status osoby niekaranej
  • pełna samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • wsparcie w procesie adaptacji do nowych warunków
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Hamburg 2017

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-hamburg-dla-pomocy-kuchennej-w-hotelu/

wyświetleń: 1128, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 885595256cb5a068

1 odpowiedź aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech gastronomia pomoc kuchenna Hamburg”

  1. Sehr geeherter Damen und Herren,

    ich habe mit grossem Intrese Ihre Anzeige gelesen und bewerbe mich bei Ihnen als Servicekraft. Ich warte auf Ihre Antort. Ich schicke Ihnen mein Lebenslauf im Anlage.

    Mit freundliche Grusse
    Ariel Wodniczak