€ 1800-4000 euro/m-c brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech docieplenia na budowie bez języka Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2018 06:42

Chętnie zatrudnimy od zaraz na budowie z Westfalii pracowników bez znajomości języka. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy dociepleniach -montażu izolacji termicznych.

Stanowisko: murarz, monter dociepleń

Miejsce pracy: Westfalia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1800 do 4000 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie montaż instalacji termicznych – dociepleń
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się stawianiem ścianek oraz tynkowaniem

Wymagania:

  • praktyka w montażu dociepleń oraz znajomość technik budowlanych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaletą będzie znajomość obsługi agregatu tynkarskiego
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • świetne zorganizowanie
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • gotowość do pracy na wysokościach

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na dłuższy okres w stabilnej firmie
  • bezpłatny dojazd oraz zamieszkanie
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

Nr ogł.: 3495a73f151dad49

1 odpowiedź aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech docieplenia na budowie bez języka Westfalia”

  1. Krystian dn. 27 lutego 2018 @ 11:52

    witam. oferta pracy nadal aktualna?
    jestem zainteresowany pracą
    731718970

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.