€ 11,25 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par magazyn żywności bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 06:55

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie dla par możliwe w hurtowni spożywczej z Düsseldorfu.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,25 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie hurtowni dużej sieci sklepów spożywczych
  • głównym zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów na palety z użyciem skanera i wózka elektrycznego

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i sumiennośc
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • szybkie uczenie się
  • uczciwość
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na zmiany
  • zamieszkanie w pokojach z łazienką za 350 euro od pary oraz 250 za pojedyncze lokum
  • wspólne zakwaterowanie dla par oraz te same zmiany w pracy
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę z okresem próbnym
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim należy wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie hurtowni spożywczej”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-z-zywnoscia-dusseldorf/

wyświetleń: 1211, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8545a8509c8a05df

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.