€ 1680 brutto miesięcznie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par magazyn obuwia bez języka Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bielefeld
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 października 2016 00:11

Zatrudnienia dla par na magazynie hurtowni obuwniczej z Bielefeld. Praca w Niemczech dostępna od zaraz przy zbieraniu zamówień dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Bielefeld

Start: od zaraz

Pensja: 1680 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni zajmującej się sprzedażą wysyłkową obuwia
  • zadaniem pracownika jest zbieranie i pakowanie zamówionych towarów z użyciem skanera ręcznego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przyjmowanie zwrotów, wydawanie paragonów oraz wprowadzanie aktualnych danych do bazy

Wymagania:

  • pracowitość i sumienne wypełnianie obowiązków
  • odpowiedzialność i solidność
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od pary
  • zatrudnienie dla par na podstawie umowy o pracę
  • pomoc polskiego koordynatora
  • kompleksowe szkolenia na stanowisku pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia wraz z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy na magazynie obuwniczym, Bielefeld” należy wysyłać na adres e-mail: Beschaftigung@germanymail.com.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bielefeld-niemcy-praca-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-bez-znajomosci-jezyka/

wyświetleń: 1416, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 82258126ed75bf20

1 odpowiedź aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par magazyn obuwia bez języka Bielefeld”

  1. Joanna i Adam dn. 22 listopada 2016 @ 19:46

    Dzień dobry jesteśmy zainteresowani pracą w magazynie jako para. Jesteśmy dyspozycyjni odpowiedzialni i sumienni. Chcemy pracować na dłuższy czas w Niemczech Proszę o odpowiedz Dziękuje