€ 12,50-15,50 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja czekolady Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 02:02

Możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Oferta zatrudnienia w fabryce z Hanoweru dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zarobki: od 12,50 do 15,50 euro za godzinę brutto z zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy procesie produkcji nadziewanych czekolad
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem nadzienia, obsługiwaniem urządzeń produkcyjnych, kontrolą jakości oraz pakowaniem

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • szybkie nabywanie umiejętności
  • uczciwość i pracowitość
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • zamieszkanie blisko zakładu w cenie 350 euro miesięcznie od pary oraz 250 za osobę
  • premie za wydajność
  • zatrudnienie dla par
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • ubezpieczenie oraz pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja czekolady, Hanower”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-czekolad-od-zaraz-hanower/

wyświetleń: 1597, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 81459b5a9856a6b3

2 komentarze aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja czekolady Hanower”

  1. Majchrzak Adam dn. 12 września 2017 @ 08:54

    Dzien dobry jestesmy zainteresowani zmoja przjaciulka to oferta pracy bardzo bym prosil o pozytywna odpowiedz muj numer kontaktowy 790451075 dziekuje bardzo !!!

  2. Małgorzata dn. 20 września 2017 @ 13:08

    Jestem zainteresowana ofertą wraz z moim narzeczonym. Proszę o kontakt na email gocha0071@o2.pl

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.