€ 1800 euro za miesiąc brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B dostawca Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 02:50

Praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B w Berlinie. Oferta dla kandydatów z podstawową znajomością języka przy rozwożeniu zakupów zamawianych przez internet.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1800 euro brutto za miesiąc oraz dodatek 2,50 za każdą dostawę

Opis stanowiska:

  • praca na zlecenie sklepu spożywczego będzie polegała na dostarczaniu zakupów robionych przez internet
  • zadaniem pracownika będzie odbiór towarów oraz rozwożenie ich do domów klientów zgodnie z grafikiem
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za służbowe auto

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przyjazne nastawienie
  • dobra organizacja
  • pracowitość i chęć do pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie na początku pracy w cenie 200 euro miesięcznie, następnie pomoc w znalezieniu mieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • służbowe auto do dyspozycji
  • wsparcie koordynatora
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z cv, z opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Dostawca zakupów-kierowca kat.B, Berlin”

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-rozwozenie-zakupow-berlin/

wyświetleń: 1081, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 20958d317709bc46