€ 10-11 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech budowa bez znajomości języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 00:21

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w Bawarii na stanowisku malarza budowlanego. Praca w Niemczech na budowie dla osób bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 10 do 11 euro na godzinę brutto plus dodatki za nadgodziny

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy wykańczaniu wnętrz domów i mieszkań na terenie Bawarii
  • zadaniem pracownika będzie gipsowanie, szpachlowanie oraz malowanie ścian

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zawodzie
  • motywacja i chęć do pracy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • wymagany jest opłacanie składek do polskiego ZUS-u przez okres 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o polską umowę
  • możliwość wynajęcia służbowego samochodu
  • odprowadzanie składek przez pracodawcę od średniej krajowej
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • konkurencyjne zarobki
  • możliwość zwrotu kosztów za dojazdy do pracy w przypadku posiadania własnego auta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem zgody na przetwarzanie danych na adres:

rekrutacja@polandworkforce.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-malarz-na-budowie-bawaria/

wyświetleń: 1363, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2405876b356ac694